Prawnik Zawiercie – Kancelaria Prawnicza SALVO IURE


 Prawnik ZawierciePorady prawne Zawiercie – SALVOIURE – www.salvoiure.pl


Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii, jak również systematycznym poszerzaniem naszej oferty w zakresie usług szkoleniowych oraz prowadzonych postępowań mediacyjnych, pragniemy poinformować, iż zmianie uległ lokal (choć nie lokalizacja), w którym świadczymy dla Państwa usługi.

Nowe, przestronniejsze wnętrze lokalu z pewnością przyczyni się do usprawnienia obsługi naszych Klientów, jak również pozwoli na zwiększenie komfortu podczas wizyt stacjonarnych w naszej Kancelarii.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa podejmowanych przez Państwa działań w sferze prawnej oraz aktywności gospodarczej i zawodowej, z nieskrywaną satysfakcją pragniemy również przywitać w naszej siedzibie radcę prawnego Łukasza Tworka, specjalizującego się w sprawach cywilnych – przede wszystkim z dziedziny prawa zobowiązań – jak również w sprawach dotyczących własności intelektualnej oraz sprawach z zakresu prawa handlowego.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować o nawiązaniu przez naszą Kancelarię współpracy z radcą prawnym Dorotą Bełdowską specjalizującą się w zagadnieniach związanych z prawem oraz postępowaniem administracyjnym.

W sprawach dotyczących nieruchomości, jak również w sprawach rodzinnych oraz spadkowych nieocenioną pomoc dla naszych Klientów zapewnia Radca Prawny Zawiercie – Arleta Dub-Brych, której wiedza oraz zaangażowanie na sali sądowej są gwarancją rzetelności prowadzonych przez nią postępowań.

Z kolei w sprawach karnych nieocenioną pomoc dla naszych Klientów zapewnia Adwokat Kamil Durdziński, prowadzący swoją kancelarię adwokacką w Sosnowcu.

Kierując się zasadą zakładającą zapewnienie naszym klientom kompleksowej i wszechstronnej opieki prawnej, opartej o fachowość i najwyższy standard świadczonych przez nas usług, współpracujemy również doraźnie z wieloma kancelariami prawnymi z województwa śląskiego specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach prawa. Wśród naszych doraźnych współpracowników znajdują się osoby posiadające bogate doświadczenia zarówno w tworzeniu, jak i stosowaniu prawa. Ponadto możemy się poszczycić współpracą z pracownikami naukowymi Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, rzeczoznawcami, biegłymi sądowymi, jak również fachowcami z zakresu wielu dziedzin gospodarczych.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zostaw odpowiedź