Prawnik Zawiercie – Nagrody i wyróżnienia


 Prawnik ZawierciePorady prawne Zawiercie – SALVOIURE – www.salvoiure.pl


Szanowni Państwo,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że Kancelaria Prawnicza SALVO IURE otrzymała zaszczytne odznaczenie i została laureatem plebiscytu ORŁY PRAWA 2020 (status GOLD) oraz ORŁY PRAWA 2021.
Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen klientów.

Oznacza to, że już drugi rok z rzędu wysokie standardy naszej Kancelarii pozwoliły na osiągnięcie tego prestiżowego wyróżnienia.
Ponadto możemy się poszczycić wyróżnieniem przyznanym przez serwis Oferteo.pl – “Najlepsi Oferteo 2021” – w kategorii najlepsi specjaliści w przygotowywaniu pism procesowych, umów, wniosków i podań w Zawierciu.

Ocena klientów stanowi dla nas największe wyróżnienie. Tym bardziej może cieszyć, iż działania naszej Kancelarii spotykają się z Państwa pozytywnym odbiorem, o czym mogą świadczyć, chociażby, wystawiane przez Państwa oceny.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż właściciel Kancelarii – Pan Tomasz Kowalczyk – zajął zaszczytne trzecie miejsce w plebiscycie “OSOBOWOŚĆ ROKU 2020” organizowanego przez Dziennik Zachodni w kategorii Działalność społeczna i charytatywna w powiecie zawierciańskim.

Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz docenienie naszej pracy.

Zamierzamy nadal intensywnie pracować, pomagać i doradzać w kwestiach prawnych i dołożymy jeszcze większych starań, aby Państwa sprawy były prowadzone w sposób jak najbardziej profesjonalny i możliwie skuteczny.

Serdecznie dziękujemy,
Zespół Kancelarii

Zostaw odpowiedź