.

.

Telefon

+ 48 502 365 203

Dlaczego my?

  • Usługi prawne dla osób fizycznych

   Oferujemy pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawa. Reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Sporządzamy opinie prawne, projekty umów, wnioski, podania, zażalenia, apelacje, a także pisma procesowe w toku postępowań sądowych i administracyjnych. Przeprowadzamy konsultacje prawne podczas których informujemy Klientów o skutkach prawnych podejmowanych przez nich decyzji, a także doradzamy najlepsze rozwiązania prawne przedstawianych problemów.

  • Usługi prawne dla firm

   Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorstw oraz innych podmiotów w zależności od potrzeb naszych Klientów. Swoje usługi kierujemy nie tylko do przedsiębiorców działających na polskim rynku, ale również spółdzielni, jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji. Nie ograniczamy się jednak tylko do dużych podmiotów. Swoją ofertę kierujemy również do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

  • Usługi dla biznesu

   Oferta dla biznesu oparta jest o narzędzia marketingu internetowego. W ramach naszych usług mogą Państwo zamówić analizę e-marketingową swojego przedsiębiorstwa, zlecić opracowanie strategii e-marketingowej, jak również skorzystać z oferowanych przez nas narzędzi marketingu wirtualnego, takich jak kampanie reklamowe w systemie PPC w wyszukiwarkach internetowych i mediach społecznościowych. Poza wyżej opisaną sferą usług zajmujemy się również tłumaczeniami dokumentów oraz budową prostych wirtualnych wizytówek dla Państwa firmy.

  • Szkolenia

   Na indywidualne zamówienia Klientów przygotowywane są przez nas i przeprowadzane szkolenia z różnych dziedzin prawa. Nasze programy szkoleniowe powstają w oparciu o dogłębną analizę konkretnych potrzeb szkoleniowych i są ściśle dostosowywane do charakteru działalności biznesowej naszych Klientów. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do firm, organów administracji publicznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.

 • Naszym atutem jest indywidualne i elastyczne podejście do każdej sprawy, zarówno pod względem merytorycznym jak i finansowym. Dlatego też możemy zaoferować najlepsze rozwiązania prawne, odpowiadające konkretnym potrzebom Klienta. Koszty naszych usług są pochodną wybranej przez Klienta formy współpracy (jednorazowa lub stała), stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego oraz przewidywanego nakładu koniecznej do wykonania pracy. Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów proponujemy szereg możliwych do zastosowania w praktyce sposobów wzajemnych rozliczeń. Dokładamy wszelkich starań by proponowane ceny naszych usług były w pełni konkurencyjne zarówno na rynku lokalnym, jak i regionalnym.

 • Profesjonalizm, zaangażowanie, dbałość o „szczegóły”, uczciwość, rzetelność, ciężka praca, ciągłe dążenie do poprawy we wszystkim co robimy, sprawiają, iż zasadnym jest twierdzenie, że proponujemy Klientom usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Usługi oparte na szerokiej wiedzy i bogatej praktyce. Wiedza, którą posiadamy odgrywa kluczową rolę w naszej działalności. Wykorzystujemy sprawdzone know-how, czerpiemy doświadczenie z wiedzy wielu współpracujących z nami specjalistów z dziedziny prawa, rzeczoznawców i biegłych sądowych, a nadto pielęgnujemy wyjątkowe talenty i umiejętności naszych współpracowników. Jesteśmy otwarci na poznawanie oraz rozwiązywanie nowych problemów. Z wielką starannością analizujemy powierzone nam sprawy i dzięki temu znajdujemy najlepsze rozwiązania prawne dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Cele jakie sobie stawiamy, to przede wszystkim wzbudzać zaufanie wśród naszych Klientów. Dostarczać najlepsze rozwiązania naszym Klientom i osiągać sukces w działaniu.

 • Naszą misja jest pomagać ludziom wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebują.

  Charakteryzujące nas wiedza, doświadczenie, pasja i intuicja pozwalają sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Żyjemy w prawdziwym świecie, znamy Państwa problemy, dlatego nasze odpowiedzi i rozwiązania zawsze będą „uszyte na miarę”. Stawiamy na zdroworozsądkowe rozwiązania oraz szybki i niezawodny system ich realizacji. Naszą pracę wykonujemy z głębokim zaangażowaniem i dumą, by wyprzedzić Państwa oczekiwania, a nie jedynie je spełniać.

Kancelaria Prawnicza SALVO IURE

Witamy Państwa serdecznie na stronie Kancelarii Prawniczej SALVO IURE, stanowiącej nie tylko wizytówkę w internetowej rzeczywistości, ale przede wszystkim będącej odpowiedzią na Państwa potrzeby w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa podejmowanych przez Państwa działań w sferze prawnej oraz aktywności gospodarczej i zawodowej.

SALVO IURE to zespół prawników oraz innych profesjonalistów mogących zapewnić Państwu obsługę prawno-biznesową na najwyższym poziomie. Naszym zdaniem cel taki można osiągnąć dzięki zdobytemu doświadczeniu, dużej wiedzy praktycznej i współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu. Pracę wykonujemy z oddaniem, gdyż jest ona naszą pasją. Efektywność, terminowość i elastyczność to nasze priorytety. Chcemy stworzyć firmę, która będzie używać nowoczesnych instrumentów obsługi Klienta wykorzystując nowoczesne technologie tak, ażeby kontakt Klienta z odpowiednim specjalistą był możliwy non stop online.

Jesteśmy młodym zespołem, który wykorzystuje wiedzę i doświadczenie starszych kolegów jako ekspertów przy konkretnych sprawach, co daje Państwu gwarancję, iż podejście do Państwa spraw nigdy nie będzie sztampowe i schematyczne. Trudne problemy zawsze rozwiązujemy zespołowo, co daje nam przewagę nad innymi.

  Dla nas liczą się:

 • Efektywność
 • Bezpieczeństwo
 • Lojalność
 • Poufność
 • Specjalizacja
 • Rzetelna analiza

Najnowsze wpisy na blogu